top of page
header_auktion-min.jpg

VÄLKOMMEN TILL VÅRT
AUKTIONSHUS

Sweakronan Auktioner

Den 30 oktober 2021 slog vi upp portarna till vårt nya auktionshus och succén fortsätter.

Besöksadress

Tråstad Västergården 512
591 93 Motala

12001_1_mid.jpeg

Johan Krouthén, Olja på duk

Klubbat belopp: 40500:-

11301_1.jpeg

Polisbricka 1800-tal

Klubbat belopp: 25000:-

bottom of page